REJESTRACJA UCZESTNIKÓW


Szanowni Państwo,

Informujemy, że zostało bardzo mało miejsc na konferencję. Aktualna liczba (stan na 1.09.2017) to tylko 30 miejsc.

PO WYCZERPANIU LICZBY MIEJSC, REJESTRACJA ZOSTANIE ZAMKNIĘTA

Ponadto przypominamy, że od 1 lipca 2017 

Opłata konferencyjna wynosi 799,00 złotych.

Cena obejmuje udział w konferencji, materiały konferencyjne, zakwaterowanie w hotelu **** (pokoje 2 os.) oraz pełne wyżywienie. W przypadku rezygnacji z noclegów opłata wynosi 699,00 złotych.

Istnieje możliwość noclegu w pokoju jednoosobowym. W tym przypadku opłata wynosi 999,00 zł . Liczba pokoi jednoosobowych jest ograniczona. Obowiązuje kolejność rejestracji. W przypadku chęci noclegu w pokoju jednoosobowym prosimy o umieszczenie tej informacji w polu "uwagi, pytania". W zwrotnym mailu otrzymacie Państwo informację czy jeszcze są dostępne pokoje jednoosobowe.


PROSIMY O WYPEŁNIENIE PONIŻSZEGO FORMULARZA. 
Po otrzymaniu zgłoszenia otrzymają Państwo potwierdzenie wraz z fakturą proforma na podany adres e-mail. Po zaksięgowaniu wpłaty otrzymacie Państwo na podany adres e-mail fakturę VAT oraz potwierdzenie uczestnictwa w Konferencji.
Regulamin Konferencji oraz Regulamin Płatności dostępny z zakładce Kontakt

Skontaktuj się z nami

Wysyłając formularz, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez przedstawiciela organizatora - WCG PHARMA Sp. z o.o. i SKA SP.K. (05-510 Konstancin-Jeziorna, Kołobrzeska 52a/1) w celach marketingowych, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. 1997 nr 133 poz. 883). Jednocześnie informujemy, że Państwa dane zostaną wykorzystane jedynie na potrzeby realizacji niniejszego zamówienia. Mają Państwo prawo do informacji o swoich danych osobowych, poprawiania ich a także usunięcia. Dane Państwa nie zostaną przekazane żadnym podmiotom zewnętrznym

Po dokonaniu rejestracji i wyboru wariantu z noclegiem lub bez,  nie będzie możliwa zmiana!